Červenec 2015

Premade design | Selena Gomez

16. července 2015 v 15:05 | Teri |  Premades Designs
Ahoj :) Dnes tu pro vás mám premade design , který jsem dělala asi 2 dny , protože jsem vůbec nevěděla jaké tam vybrat barvy.A tak jsem tam nakonec vybrala mátově zelenou a růžovou , které se tam docela i hodí.Design je takový jednoduchý a menu je trochu inspirované FoxX :) Png mě moc nebavilo , jako vždy :D někdy se s ním piplám nebo ho dělám 5minut a potom to tak taky vypadá.Tohle nedopadlo nejhůř :D Doufám , že se někomu design zalíbí a třeba ho i použije :) Pokuď by o něj měl někdo zájem , můžete mě kontaktovat buď na asku nebo komentářem buď sem nebo k nejnovějšímu článku. + mám ještě rozdělané 2 designy :)

Past Design 004 - Ariana Grande

13. července 2015 v 17:16 | Teri |  past designs
Ahoj :) Po trochu delší pauze jsem zpět a to i s novým designem , který je s Ari. Fotky jsou trochu starší alě mě se tam strašně hodily a k té modré jsou moc pěkné.Design měl být původně fialový ale ta modrá se mi tam hodila víc a navíc když byl fialový , byl docela podobný tomu který tu byl před tímhle.S designem jsem docela spokojená až na to že jsem dala do záhlaví brushe jenže když jsem hp dodělávala jsem ho nejspíš omylem smazala.Doufám , že se vám design
líbí a snad tu vydrží , ikdyž u mě se nikdy neví takže nejspíš ne , pokuď neobjevím další fotky :D

Gallery template

5. července 2015 v 15:05 | Teri |  templates
Ahojky :) Dneska vám přináším gallery šablonky v různých barvách - myslím že jsem jich udělala něco kolem 20 aby jste mohly dobře vybírat. Jsou jednoduché ale mě se docela líbí, kdo by chtěl, může klidne použít, budu jen ráda :) Doufám, že se šablonky alespoň někomu zalíbí a třeba je i použije :))

Free design - Ariana Grande

1. července 2015 v 17:46 | Teri |  Ordered Designs
Ahoj :) Dneska tu mám volný design a to s Arianou.Tenhle design jsem dělala ještě z nudy když jsem něměla tento blog. Chtěla jsem ho smazat ale asi jsem to neudělala a tak ho teď dávám sem.Je sladěný do meruňkové a nějaké růžovo hnědé.Vůbec mě nebavilo to png takže možná nevypadá nejlíp ale mě se celkem líbí :) Pokuď by o něj měl někdo zájem , dodělala bych k němu popisky,šablonku a no image a pod. :) Doufám , že se alespoň někomu trochu zalíbí.